2018 - 2019 m. rinktinių sudėtys

2018 - 2019 m. Lietuvos vandensvydžio suaugusių rinktinės

             KANDIDATŲ  SĄRAŠAS

Eil.

Nr.

Vardas pavardė

Gimimo metai

Miestas

 

1.

Skirmantas Motuzas

1997

Elektrėnai

 

2.

Vilius Albrechtas

1997

Kaunas

 

3.

Dominykas Kerevičius

2000

Alytus

 

4.

Mantas Pelakauskas

1992

Vilnius

 

5.

Julius Goštautas

1995

Vilnius

 

6.

Pijus Vadvilavičius

1995

Alytus

 

7.

Aurimas Jonkus

1995

Vilnius

 

8.

Michail Lapida

1988

Vilnius

 

9.

Rimantas Jakutis

1995

Vilnius

 

10.

Jurijus Golinok

1998

Kaunas

 

11.

Kristis Sirijotavičius

1997

Kaunas

 

12.

Ernestas Pumputis

2001

Kaunas

 

13.

Lukas Baliulevičius

1999

Alytus

 

14.

Gvidas Zurza

2001

Kaunas

 

15.

Ignas Kižys

2001

Vilnius

 

16.

Karol Blaževič

2002

Vilnius

 

17.

Jan Bakulo

1991

Vilnius

 

18.

Marius Jakimčikas

1998

Vilnius

 

19.

Edgaras Asajavičius

1989

Vilnius

 

20.

Martynas Vaišvila

2001

Kaunas

 

21.

Gintaras Daniūnas

2000

Kaunas

 

Rinktinės treneriai:  Vyr. treneris Anatolijus Asajavičius

                                    Treneriai:  Rimvydas Šimanskas, Anton Sugoniak, Konstantin Kovalevskij

2018 metų Lietuvos jaunių (U-17 ) rinktinės kandidatų sąrašas

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Gim.metai

Organizacija

Treneris

1.

Gvidas Zurza

01

KPM

R. Šimanskas

2.

Ernestas Pumputis

01

KPM

R. Šimanskas

3.

Adomas Ilekys

01

KPM

R. Šimanskas

4.

Martynas Vaišvila

01

KPM

R. Šimanskas

5.

Marius Vaišvila

01

KPM

R. Šimanskas

6.

Rokas Lukša

02

KPM

R. Šimanskas

7.

Daniel Skatkov

02

KPM

R. Šimanskas

8.

Eimantas Pikalavičius

01

KPM

R. Šimanskas

9.

Ignas Kižys

01

VMSC

N. Papaurėlis

10.

Karol Blaževič

02

VMSC

N. Papaurėlis

11.

Adomas Tonkich

02

VMSC

N. Papaurėlis

12.

Dariuš Tomaševski

02

VMSC

N. Papaurėlis

13.

Artūras Roginskis

01

VMSC

N. Papaurėlis

14.

Redas Rastenis

02

VMSC

N. Papaurėlis

15.

Justinas Rimašauskas

01

ARSC

T.Vainikonis

16.

Marijus Petkevičius

01

ARSC

T.Vainikonis

17.

Kipras Morkevičius

01

ARSC

T.Vainikonis

18.

Simas Jarukaitis

02

EMSC

L.Putrimas

Rinktinės treneriai:  Vyr. treneris Rimvydas Šimanskas,

                                    Treneriai:   Tomas Vainikonis, Anton Sugoniak

 

 

2018 metų Lietuvos jaunių (U-16 ) ir  (U-15) rinktinių kandidatų sąrašas

 

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Gim.metai

Organizacija

Treneris

U-16

U-15

1.

Redas Rastenis

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

2.

Dariuš Tomaševski

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

3.

Karol Blaževič

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

4.

Maksim Mataitis

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

5.

Adomas Tonkich

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

6.

Mose Calabrese

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

7.

Vilius Jacikas

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

8.

Rokas Karalius

02

VMSC

N. Papaurėlis

+

-

9.

Daniel Skatkov

02

KPM

R. Šimanskas

+

-

10.

Rokas Lukša

02

KPM

R. Šimanskas

+

-

11.

Simonas Švabas

02

KPM

R. Šimanskas

+

-

12.

Simonas Jarukaitis

02

ESSC

L.Putrimas

+

-

13.

Modestas Novikas

03

VMSC

N. Papaurėlis

+

+

14.

Ilja Gribanov

03

VMSC

N. Papaurėlis

+

+

15.

Deividas Belousovas

03

KPM

R. Šimanskas

+

+

16.

Daniel  Vitkauskas

03

KPM

R. Šimanskas

+

+

17.

Žygimantas Skučas

03

KPM

R. Šimanskas

+

+

18.

Dominykas  Gerv ickas

04

ESSC

L.Putrimas

+

+

19.

Juras Ulinda

04

VMSC

T. Pašuk

+

+

20.

Martynas Juodis

04

VMSC

T. Pašuk

+

+

21.

Maksim Voskresenskis

04

VMSC

N. Papaurėlis

-

+

22.

Maksim Ščensnovič

04

VMSC

T. Pašuk

-

+

23.

Daniil Šutrik

04

VMSC

T. Pašuk

-

+

24.

Dovydas Matelis

04

VMSC

T. Pašuk

-

+

25.

Skirmantas Garčinskas

04

ESSC

L.Putrimas

-

+

26.

Justas Balčikonis

03

KPM

R. Šimanskas

-

+

27.

Matas Štaras

03

KPM

R. Šimanskas

-

+

28.

Nikolas Pankūnas

03

ASRC

T. Vainikonis

-

+

29.

Matas Platūkis

04

ASRC

T. Vainikonis

-

+

30.

Simone Calabrese

04

VMSC

T. Pašuk

-

+

31.

Ernestas Zakarevičius

04

VMSC

T. Pašuk

-

+

32.

Karolis Michaliovas

03

VMSC

N. Papaurėlis

-

+

Vyr. treneris  Nerijus Papaurėlis

 

 

2018 metų Lietuvos jaunučių (U-14 ) rinktinės kandidatų sąrašas

 

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Gim.metai

Organizacija

Treneris

1.

Juras Ulinda

04

VMSC

T. Pašuk

2.

Martynas Juodis

04

VMSC

T. Pašuk

3.

Maksim Ščensnovič

04

VMSC

T. Pašuk

4.

Daniil Šutrik

04

VMSC

T. Pašuk

5.

Dovydas Matelis

04

VMSC

T. Pašuk

6.

Simone Calabrese

04

VMSC

T. Pašuk

7.

Ernestas Zakarevičius

04

VMSC

T. Pašuk

8.

Maksim Voskresenskis

04

VMSC

N. Papaurėlis

9.

Markas Misiūnas

05

VMSC

T. Pašuk

10.

Evald Svietlikovski

05

VMSC

T. Pašuk

11.

Deividas Kunikauskas

05

VMSC

T. Pašuk

12.

Patryk Pašuk

07

VMSC

T. Pašuk

13.

Makar Kairo

05

VMSC

T. Pašuk

14.

Dominykas  Gerv ickas

04

ESSC

L.Putrimas

15.

Skirmantas Garčinskas

04

ESSC

L.Putrimas

16.

Agnius Liupševičius

05

ESSC

L.Putrimas

17.

Artiom Citovič

05

ESSC

L.Putrimas

18.

Mantas Grisiūnas

05

ESSC

L.Putrimas

19.

Dilan Zubkov

04

ESSC

L.Putrimas

20.

Matas Platūkis

04

ASRC

T. Vainikonis

21.

Adolis Malijonis

04

ASRC

T. Vainikonis

22.

Donatas Beinoris

05

ASRC

T. Vainikonis

23.

Julius Pipiras

04

KPM

A. Šimanskas

24.

Domas Spitrys

04

KPM

A. Šimanskas

25.

Markas Misailovas

04

KPM

A. Šimanskas

26.

Tadas Bliujus

05

KPM

R. Šimanskas

 Vyr. treneris Tadeuš Pašuk