2015 m. varžybų kalendorius

 

  2015 m. Lietuvos vandensvydžio sporto federacijos varžybų kalendorius                                                                                                  

Varžybų

Dalyviai

   Iš viso dalyvių skaičius

Varžybas  vykdanti organizacija

Data

Pavadinimas

Vykdymo vieta (bazė)

Sportininkų amžius

Organizacija

Lietuvoje vykdomose varžybose

Lietuvos dalyviai tarptautinėse varžybose

1

2

3

4

5

6

7

8

01. 23-25

Tarptautinis 4 rinktinių turnyras

Lenkija  (Ostrovec)

S.

NR

 

17

Lenkijos VF

01. 21-25

Baltarusijos Olimpinės jaunimo dienos

Minskas

g. 98

SM, SC, SK

 

15

BLR federacija

02. 06-08

Europos čempionatas atranka  I turas

Turkija (Stambulas)

S

NR

 

 17

LEN

03. 12-15

Europos jaunimo čempionato atranka

Pagal paskyrimą

g. 98 ir jaun.

NR

 

17

LEN

03. 13-15

Lietuvos čempionatas. I turas

Elektrėnai SC

S

SK, SM, MR

90

 

LVSF

03. 27-29

Vilniaus miesto sporto centro taurė

Vilnius Lazdynų bas

g. 99

SK, SM

90

 

 VMSC, Vilniaus VF

04. 01-05

Atviras Baltarusijos čempionatas

Minskas

S

SK, SM

 

17

BLR federacija

04. 04.04

Broniaus Putrimo vard. vaikų turnyras

Elektrėnų SC

g. 2000 ir j.

SK, SM, MR

90

 

Elektrėnų SC, VJSM

04. 17-19

Lietuvos jaunučių pirmenybės.

Elektrėnai SC

g. 99

SM, SK

60

 

  LVSF

04. 22-26

Baltarusijos VJSM spartakiada

Minskas

g. 00

SM,SC,MR

 

15

BLR federacija

05. 01-03

Lietuvos čempionatas finalas

Elektrėnai SC

S

SM, MR, SK

90

 

  LVSF

05. 07-10

Tarpt. jauniučių turnyras „Alytus 2015“

Alytus SRC

g. 99

SK, SM, MR

90

 

Alytaus SK, SRC, SK. „Dzūk. vandenis“

05. 15-17

Baltijos šalių čempionatas.

Vilonius (Elektrėnai)

S

NR

 

 17

LVSF

06. 13-21

Europos jaunių čempionatas. Finalas

Baku(AZE)

g. 98

NR

 

17

LEN

06.

HABAWABA vaikų festivalis

Italija

g. 04; 06

SK,SM

 

15

Waterpolodevelopment

06.

Lietuvos vilčių žaidynės

Elektrėnai

g. 97 ir Jaun.

MR

90

 

KKSD, LSFS, LVSF

07.

Tarptautinis turnyras „Klaipėdos taurė“

Klaipėda (Šernai)

S

SK

 

45

SK „Jūrų liūtai“, LVL

07

Zarasų Mero taurė

Zarasai

 

SK, SM, MR

60

 

Zarasų sav, LVSF

08.

Tarptautiniai turnyrai „Olimpinės viltys“

Sentešas, Bekeščaba (Vengrija)

g. 99,01,03

SK,SM

 

45

Sentešo, Bekeščabos SK

08. 28-30

Tarptautinis turn. „Abendroth Pokal“

Berlynas

S

Vilniaus r-nė

 

17

SK“Wedding“

09. 25-27

 R. Tonkūno  taurės varžybos

Elektrėnai SC

S

SK,SM, KK

90

 

LVF

10. 09-11

Europos čempionatas atranka II turas

Pagal paskyrimą

S

NR

 

17

LEN

10. 23-25

XVII–as. „Baltic Amadeus taurės“ turnyras.

Vilnius

g. 98

SM, SK, MR

90

 

Vilniaus VSK „Delfinas“

10. 28-11.01

Atviras Baltarusijos čempionatas finalas

Minskas

S

SK, SM

 

17

BLR federacija

11.06-08

Lietuvos jaunių čempionatas

Alytus SRC

g. 97

SM, SK, MR

60

 

LVSF

11.

Tarptautinis vandensvydžio turnyr. “Dzūkijos taurė 2014”   

Alytaus SRC

S

SK, SM, MR

80

 

Alytaus SSK, SRC, SK. Dzūkijos vandenis“

11. 13-15

LSD„ Žalgiris“ taurė

Elektrėnai SC

S

  SK, SM

90

 

LSD “Ž“

11. 27-29

Baltijos jūros šalių jaunimo,jaunių, jaunučių  čempionatas

Švedija

g. 98; 00; 02

Lietuvos r-nės.

 

45

Danijos VF

12.11-13

Lietuvos vaikų čempionatas

Elektrėnai

g. 2001 ir j

SM, SK, MR

90

 

LVSF

12.16-20

Atviros Baltarusijos taurės varžybos

Minskas

S

  SK, SM

 

17

BLR federacija

 

Lietuvos vandensvydžio federacijos prezidentas   Viktoras Tonkich
Generalinis sekretorius  Rolandas Vizgirda