2018 m. varžybų kalendorius

Data: 
Pirmadienis, 2018, Sausis 1 - Antradienis, 2019, Sausis 1

Varžybų dalyviai

 

Dalyvių skaičius

Organizatoriai

Data

Pavadinimas

Vieta

Amžius

Organizacija

Lietuvoje vykdomose varžybose

Lietuvos dalyviai tarptautinėse varžybose

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.18-21

Tarptautinis jaunių turnyras

Minskas

g.01

MR,SC,SK,SM

 

16

Minsko SM

02.2-4

Lietuvos vandensvydžio čempionatas (I turas)

Elektrėnai

S

MR,SC,SK,SM

90

 

LVSF

02.9-11

Lietuvos vandensvydžio čempionatas (I turas)

Elektrėnai

S

MR,SC,SK,SM

90

 

LVSF

02.16-18

Tarptautinis turnyras "Minsko taurė"

Minskas

S

NR

 

17

BLR federacija

02.16-18

Tarptautinis turnyras "Nepriklausomybės taurė"

Elektrėnai

g.05

SM, SK,SC

90

 

Elektrėnų SC

02.24

Europos čempionatas. "Play-off"

Veenendaal, Olandija

S

LEN

 

17

LEN

03.03

Europos čempionatas. "Play-off"

Alytus, Lietuva

S

LEN

17

 

LEN, LVSF

03.9-11

Lietuvos vandensvydžio čempionatas (II turas)

Elektrėnai

S

MR,SC,SK,SM

 

 

ESVK, Čekijos federacija

03.16-18

Lietuvos vandensvydžio čempionatas (II turas)

Elektrėnai

S

MR,SC,SK,SM

 

 

LVSF

03.23-25

Europos Tautų Taurės turnyras, jauniai U-17

Praha, Čekija

g.01

ESVK Čekija

 

18

ESVK, Čekijos federacija

03-05 mėn.

Atviras Baltarusijos čempionatas

Minskas

S

NR

 

17

BLR federacija

04.06-08

Bronislovo Putrimo taurė

Elektrėnai

g. 05

SK,SM,SC

90

 

Ekektrėnų SC

04.13-15

Lietuvos vandensvydžio vaikų čempionatas

Elektrėnai

g. 06

SK,SM,SC

90

 

LVSF

04.20-22

Vilniaus miesto sporto centro taurės turnyras

Vilnius

g. 04

SK,SM,SC

90

 

VMSC

04.26-29

Tarptautinis turnyras "Alytus 2018"

Alytus

g.01

SM, SK

90

 

SK "Dzūkijos vandenis"

05.04-06

Lietuvos vandensvydžio čempionatas. Finalai

Alytus

S

MR,SC,SK,SM

90

 

LVSF

05.07-09

LEN turnyras "Barkalovo taurė"

Charkovas

g. 02

LEN

 

17

Charkovo federacija

05.11-13

Europos čempionatas. Atrankos turnyras U-19

Pagal paskyrimą

g.99

NR

 

18

LEN

05.18-20

Europos Tautų Taurės turnyras

Praha, Čekija

S

NR

 

18

ESVK, Čekijos federacija

6

HABAWABA vaikų festivalis

Italija

g.07, 09

SK,SM

 

34

Waterpolodevelopment

7

Zarasų Mero taurė

Zarasai

 

SK,SM,MR

60

 

Zarasų sav.

8

Tarpatautiniai turnyrai "Olimpinės viltys"

Vengrija

g.01,03,05

SK,SM

 

45

Sentešo, Bekeščabos SK

09.07-09

Tarptautinis turnyras "Abendorth Pokal"

Berlynas, Vokietija

S

NR

 

17

SK "Wedding"

09.21-23

Lietuvos vandensvydžio jaunių čempionatas

Elektrėnai

g.02

SK,SM,MR

90

 

LVSF

09.28-30

Lietuvos "Vilčių žaidynės"

Alytus

g.02

MR

90

 

LSFS, LVSF

10.12-14

Lietuvos vandensvydžio jaunimo čempionatas

Alytus

g. 00

MR,SC,SK,SM

90

 

LVSF

10.25-28

"Baltic Amadeus taurės" turnyras

Vilnius

g.02

NR

90

 

VVF,VSK "Delfinas"

11.09-11

Baltijos šalių čempionatas

Elektrėnai

S

NR

90

 

LVSF

11.16-18

LSD "Žalgiris" taurė

Elektrėnai

S

SK, SM

90

 

LSD"Žalgiris", LVSF

11.23-25

Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionatas

Kopenhaga, Danija

g.01 , 03

NR

 

36

Danijos federacija

12.01-02

Lietuvos vandensvydžio jaunučių čempionatas

Kaunas

g.04

SK,SM,MR

90

 

LVSF

12.07-09

Tarptautinis Kalėdinis turnyras

Ostrovecas, Lenkija

g.05

SK,SM

 

17

Ostroveco KSZO

 

 

 

 

 

 

 

 

* Dėl nacionalinių rinktinių dalyvavimo tarptautiniuose turnyruose kalendorius gali būti koreguojamas