Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2553

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 753
2019 m. varžybų kalendorius | Lietuvos vandensvydžio Sporto federacija

2019 m. varžybų kalendorius

Varžybų Dalyviai Iš viso dalyvių skaičius Varžybas vykdanti organizacija
Data Pavadinimas Vykdymo vieta (bazė) Sportininkų amžius Organizacija Lietuvoje vykdomose varžybose Lietuvos dalyviai tarptautinėse varžybose
1 2 3 4 5 6 7 8
01.04-06 Tournament 13-dags Cupen Jarfala, Švedija S SK     Jarfalla SK
01.10-13 Tarptautinis jaunių turnyras Minskas g.02 SK, SM     Baltarusijos VF
01.18-20 Karpatų turnyras Alytus, Lietuva S SK     EVK ŽAIBAS
02.08-10 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (I turas) Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
02.13-17 Atviras Baltarusijos jaunių čempionatas-Spartakiada Minskas g.04 SK, SM     Baltarusijos VF
02.15-17 Tarptautinis turnyras "Nepriklausomybės taurė" Elektrėnai g.04 SM, SK,SC 90   Elektrėnų  SC
02.15-17 Tarpatautinis turnyras " Nepriklausomybės taurė" Elektrėnai S SK     EVK ŽAIBAS
02.22-24 Europos čempionatas.Kvalifikacija. I raundas TBA S NR   18 LEN
02.22-24 Atviras Baltarusijos čempionatas I turas Minskas S SK, SM     Baltarusijos VF
03.04-07 Tarptautinis jaunių turnyras Brestas g.03 SK, SM     Baltarusijos VF
03.8-10 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (II turas) Alytus S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
03.20-24 Atviras Baltarusijos jaunimo čempionatas. Olimpinės jaunimo dienos Minskas g.02 NR, SK, SM     Baltarusijos VF
03.28-31 Europos čempionatas U-15. Kvalifikacija Tbilisis, Gruzija g.04 NR   15 LEN
03.29-31 Bronislovo Putrimo taurė Elektrėnai g. 04 SK,SM,SC 90   Ekektrėnų SC
04.04-07 Atviras Baltarusijos čempionatas II turas Minskas S SK,SM     Baltarusijos VF
04.17-21 EU NATIONS turnyras U-17 Brno, Čekija g.02 NR   18 ESVK, Čekijos federacija
04.26-28 Tarptautinis turnyras "Alytus 2018" Alytus g.04 SM, SK 90   SK "Dzūkijos vandenis"
05.03-05 Lietuvos vandensvydžio čempionatas. Finalai Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
05.08-10 Tarptautinis O.Barkalovo turnyras Charkovas, Ukraina S NR   18 LEN, Ukrainos federacija
05.17-19 VMSC taurės turnyras Vilnius g.05 SK, SM 60   VMSC
05.24-26 Europos čempionatas.Kvalifikacija. II raundas TBA S NR   18 LEN
05.31-06.02 Lietuvos vandensvydžio jaunių čempionatas Vilnius g.03 SK,SM,MR 90   LVSF
06.19-23 EU NATIONS turnyras  Brno, Čekija S NR   18 ESVK, Čekijos federacija
6 HABAWABA vaikų festivalis Italija g.07, 09 SK,SM   34 Waterpolodevelopment
7 Zarasų Mero taurė Zarasai   SK,SM,MR 60   Zarasų sav.
8 Tarpatautiniai turnyrai "Olimpinės viltys" Vengrija g.01,03,05 SK,SM   45 Sentešo, Bekeščabos SK
09.13-15 EU NATIONS turnyras KLUBAMS Praha, Čekija S SK   18 ESVK, Čekijos federacija
09.20-22 Lietuvos vandensvydžio čempionatas 2019/2020        (I turas) Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
09.27-29 Lietuvos "Vilčių žaidynės" Alytus g.03 MR 90   LSFS, LVSF
10.04-06 Lietuvos vandensvydžio vaikų čempionatas Kaunas  g. 06 SK,SM,SC 90   LVSF
10.12 Europos čempionatas. "Play-off" TBA S NR     LEN
10.17-20 XXIV "Baltic Amadeus" taurės turnyras Vilnius (Elektrėnai) g.02 SK, SM 90   VSK Delfinas
10.26 Europos čempionatas. "Play-off" TBA S NR 40   LEN,LVSF
10.30-11.03 Atviras Baltarusijos čempionatas Finalinis turas Minskas S SK, SM     Baltarusijos VF
11.08-09 LSD "Žalgiris" taurė Elektrėnai S SK, SM 90   LSD"Žalgiris", LVSF
11.15-17 Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionatas Stokholmas, Švedija g.02 , 04 NR   26 Švedijos federacija
11.22-24 Lietuvos vandensvydžio čempionatas 2019/2020(IIturas) Alytus S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
11.29-12.01 Lietuvos vandensvydžio jaunučių čempionatas Vilnius g.05 SK,SM,MR 90   LVSF
12.06-08 Tarptautinis jaunučių turnyras Ostrovecas g.05 SK, SM     Lenkijos VF
12.13-15 Lietuvos vandensvydžio jaunimo čempionatas Alytus g. 01 MR,SC,SK,SM 90   LVSF
12.18-22 Atviras Baltarusijos taurės turnyras Minskas S SK, SM     Baltarusijos VF