2020 m. varžybų kalendorius

Varžybų Dalyviai Iš viso dalyvių skaičius Varžybas vykdanti organizacija
Data Pavadinimas Vykdymo vieta (bazė) Sportininkų amžius Organizacija Lietuvoje vykdomose varžybose Lietuvos dalyviai tarptautinėse varžybose
1 2 3 4 5 6 7 8
01.03-05 Tournament 13-dags Cupen Jarfala, Švedija S SK, EVK ŽAIBAS     Jarfalla SK
01.30-02.02 Carpathians Interlegue 2020. ALYTUS CUP Alytus, Lietuva S SK, EVK ŽAIBAS     EVK ŽAIBAS
02.07-02.09 Nordic waterpolo league. Finalas Stokholmas, Švedija S SK, VMSC-BA   16 Nordic waterpolo league
02.14-02.16 Vandensvydžio turnyras " Nepriklausomybės taurė" Elektrėnai g.04 SC, SM, SK     ESSC
               
02.26-29 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (II turas) Alytus S MR,SC,SK,SM 80   LVSF
03.13-15 EU NATIONS 2020. Junior women Brno, Čekija g.03 NR   18 ESVK, Čekijos federacija
03.20-22 Atviras Baltarusijos čempionatas. I turas Minskas S MR,SC,SK,SM   16 Baltarusijos VF
03.27-29 VMSC taurės turnyras Vilnius g.08 SC, SM, SK 90   VMSC, VVF
03.29-31 Bronislovo Putrimo taurė Elektrėnai g. 07 SK,SM,SC 90   Ekektrėnų SC
04.02-04.04 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (III turas) Elektrėnai S SK,SM,SC 60   LVSF
04.10-12 EU NATIONS turnyras U-17 Brno, Čekija g.03 NR   18 ESVK, Čekijos federacija
04.24-26 Tarptautinis turnyras "Alytus 2020" Alytus g.04 SM, SK 90   SK "Dzūkijos vandenis"
04.28-05.01 Tarptautinis O.Barkalovo turnyras Charkovas, Ukraina g.07 NR   18 Ukrainos federacija
05.01-03 Carpathians Interlegue 2019 Minskas, Baltarusija S SK, EVK ŽAIBAS     RCOP
05.03-05 Europos čempionatas U-19. Atranka Slovėnija g. 01 NR   18 LEN
05. bus tikslinama Tarptautinis turnyras "Mero Taurė" Charkovas, Ukraina S NR   18 Ukrainos federacija
05.08-05.09 Lietuvos vandensvydžio čempionatas FINALAI Klaipėda S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
05.15-17 VMSC taurės turnyras Vilnius g. 06 SC, SM, SK 90   VMSC, VVF
06.04-06.06 Lietuvos vandensvydžio jaunučių čempionatas Vilnius g.06 SK,SM,MR 90   LVSF
06.12-14 EU NATIONS turnyras  Brno, Čekija S NR   18 ESVK, Čekijos federacija
06.18-21 2020 LABE CUP Decin, Čekija g. 04 NR      Čekijos federacija
               
               
09.11-13 EU NATIONS 2020 CLUBS Praha, Čekija S SK, EVK ŽAIBAS   18 ESVK, Čekijos federacija
10.02-10.03 Lietuvos moterų čempionatas Vilnius S SM, SC, SK 60   LVSF
10.15-17 Lietuvos jaunimo čempionatas Alytus g. 02 SM, SC, SK 90   LVSF
10.23-25 Nordic Waterpolo league 2020-2021. I turas Vilnius S SK 90   VSK Delfinas, NWL
10.29-11.01 XXII "Baltic Amadeus" taurės turnyras Vilnius  g.04 SK, SM, MR 90   VSK Delfinas, VVF
11.05-11.08 Atviras Baltarusijos čempionatas. Finalas Minskas S SK, SM , MR   16 Balatarusijos VF
11.06-08 J. Čirūno taurė Kaunas  g.06 MR,SC,SK,SM     LVL
11.11-14 Lietuvos vandensvydžio čempionatas 2020/2021(Ituras) Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90   LVSF
11.13-15 Fina Water Polo League Europos kvalifikacijos etapas Bus paskelbta S NR     FINA
11.19-21 Lietuvos vaikų  čempionatas Kaunas  g. 08 SM, SC, SK 90   LVSF
11.27-11.29 Šiaurės Europos čempionatas Kuopio(Suomija) g.03; g.05 NR   32 Suomijos PF
12.04-12.06 Nordic Waterpolo league 2020-2021. II turas Turku(Suomija) S SK   16  NWL
12.04-12.06 Atviros Elektrėnų miesto pirmenybės Elektrėnai g,04 ir S SM, SC, SK     ESSC
12.10-12.12 Lietuvos taurės turnyras Elektrėnai S SK, SM, SC 90   LVSF
12.17-12.19 Lietuvos jaunių čempionatas Elektrėnai g. 04 SM, SC, SK 90   LVSF
               
* Dėl nacionalinių rinktinių dalyvavimo tarptautiniuose turnyruose kalendorius gali būti koreguojamas