Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2553

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 753
Europos Nacijų Jaunių Vandensvydžio turnyras - Brno, Čekija. Balandžio 14-16d | Lietuvos vandensvydžio Sporto federacija

Europos Nacijų Jaunių Vandensvydžio turnyras - Brno, Čekija. Balandžio 14-16d

2017 EU Nations Junior Men Water Polo Tournament

Brno – 14th to 16th April 2017

CZECH REPUBLIC

 

 

 

Group A

Group B

Group C

Group D

Wales

Austria

Scotland

Finland

South Africa

Czech Republic

England

Malta

Lithuania

Ireland

Denmark

Switzerland

 
 

Game No.

 

Time

White

Blue

Thursday 13th April – training

 

 

1600

 

 

 

 

1700

 

 

 

 

1800

 

 

 

 

1900

 

 

 

 

2000

 

 

 

 

2100

 

 

Technical meeting

 

 

 

 

 

Friday 14th April

1

Group A

800

Wales

South Africa

2

Group B

910

Austria

Czech Republic

3

Group C

1020

Scotland

England

4

Group D

1130

Finland

Malta

5

Group A

1240

Wales

Lithuania

6

Group B

1350

Austria

Ireland

7

Group C

1500

Scotland

Denmark

8

Group D

1610

Finland

Switzerland

9

Group A

1720

South Africa

Lithuania

10

Group B

1830

Czech Republic

Ireland

11

Group C

1940

England

Denmark

12

Group D

2050

Malta

Switzerland

 

       

Saturday 15th April

13

9th - 12th

800

3rd Grp A

3rd Grp D

14

9th - 12th

910

3rd Grp B

3rd Grp C

15

5th - 8th

1020

2nd Grp A

2nd Grp D

16

5th - 8th

1130

2nd Grp B

2nd Grp C

17

1st - 4th

1240

1st Grp A

1st Grp D

18

1st - 4th

1350

1st Grp B

1st Grp C

19

9th - 12th

1500

3rd Grp A

3rd Grp B

20

9th - 12th

1610

3rd Grp C

3rd Grp D

21

5th - 8th

1720

2nd Grp A

2nd Grp B

22

5th - 8th

1830

2nd Grp C

2nd Grp D

23

1st - 4th

1940

1st Grp A

1st Grp B

24

1st - 4th

2050

1st Grp C

1st Grp D

 

 

 

 

 

dinner

 

 

 

 

 

       

Sunday 16th April

25

9th - 12th

830

3rd Grp A

3rd Grp C

26

9th - 12th

940

3rd Grp B

3rd Grp D

27

5th - 8th

1050

2nd Grp A

2nd Grp C

28

5th - 8th

1200

2nd Grp B

2nd Grp D

29

1st - 4th

1310

1st Grp A

1st Grp C

30

1st - 4th

1420

1st Grp B

1st Grp D

 
Pirmoji Diena
Grupės varžybos

 

A Grupė – Velsas(WAL) – Pietų Afrika (RSA) 1-13 (1-6, 0-2, 0-2, 0-3)

B Grupė : Austrija (AUT) – Čekija(CZE) 6-11

C Grupė : Škotija(SCT) – Anglija(ENG) 3-18 ( 0-5, 0-3, 3-4, 0-6)

D Grupė : Suomija (FIN) – Malta(MLT)  5-27 (0-6, 2-6, 1-6, 2-9)

A Grupė : Velsas (WAL) – Lietuva (LTU) 6-13 (1-4,1-4,2-2, 2-3)  ( L.Šickus 3įv., G.Daniūnas, E.Pumputis, S.Marčiukaitis ir A.Lukšys po 2įv. , M.Bereiša ir A.Ilekys po 1įv.)

B Grupė Austrija(AUT) – Airija(IRL) 10-7

C Grupė Škotija(SCT) – Danija(DNK) 13-9

D Grupė Suomija(FIN) -Šveicarija (SUI) 1-24

A Grupė Pietų Afrika(RSA) – Lietuva (RSA) 17-6 ( 4-0, 5-0, 4-3, 4-3) (G.Daniūnas, E.Pumputis po 2 įv. , M.Vaišvila ir A.Ilekys po 1 įv.)

Lietuvos Rinktinė Grupėje užėmė 2 vietą ir tęsia kovas dėl 5-8 vietų. Susitiks su Maltos-Šveicarijos rungtynių pralaimėtoju.