Lietuvos jaunimo rinktinė LEN tarptautiniame turnyre "A.Barkalovo taurė" užėmė 3 vietą

Charkove gegužės 8 - 10 dienomis vyko 14-asis tarptautinis jaunimo (U-17) komandų turnyras "Aleksejaus Barkalovo" taurė, kuriame dalyvavo Ažerbaidžano, Ukrainos, Lietuvos ir Gruzijos rinktinės.
Lietuvos rinktinė, rungtyniaudama ne stipriausios sudėties, neblogai (2:2) pradėjo rungtynes su šeimininkų komanda, tačiau antrame kėlinyje nesugebėjo "sugaudyti" varžovus greitame puolime (5:0). Pergrupavę jėgas, ketvirtame kėlinyje mūsiškiai priartėjo(10:7), tačiau pabaigoje vėl įspūdingai "spurtavę" turnyro šeimininkai, nepaliko vilčių Lietuvos komandai.

UKR- LTU 15:7 (2:2; 5:0; 2:0; 6:5) D.Gervickas 4 įv., D.Tomaševki 2, D.Vitkauskas 1.

Antra dieną Lietuvos komanda rungtynėse su Sakartvelo rinktine atkakliai priešinosi pirmą rungtynių pusę (5:3). Vis tik klaidos gynyboje ir neišnaudotos galimybės puolime, leido varžovams nutolti trečiame kėlinyje (11:4) ir iškovoti antrą pergalę.
GEO - LTU 14:4 (2:1; 3:2; 6:1; 3:0) Įv.: D.Vitkauskas ir K.Blaževič po 2 įv.

Trečią dieną kovoje dėl 3 Lietuvos rinktinė nesunkiai įveikė Azerbaidžano komandą ir užėmė trečią vietą XIV tarptautiniame jaunių (U-17) turnyre "Aleksejaus Barkalovo taurė" Charkove
Turnyre triumfavo Sakartvelo rinktinė paskutinėse rungtynėse nugalėjusi šeimininkų komandą 13:6.
LTU - AZE 14:3 (5:0;3:2;3:0;3:1)
Įvarčiai: D.Gervickas-5, M.Novikas ir D.Skatkov- po 3, I.Gribanov -2, D.Šutrik-1