Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2553

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in /home/lvedlt/domains/lvfed.lt/public_html/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 753
Prasiseda XX-asis jubiliejinis "Baltic Amadeus taurė 2018" turnyras | Lietuvos vandensvydžio Sporto federacija

Prasiseda XX-asis jubiliejinis "Baltic Amadeus taurė 2018" turnyras

Maloniai kviečiame atvykti į jubiliejinį dvidešimtąjį tarptautinį jaunimo (iki 16 metų) vandensvydžio turnyrą "Baltic Amadeus Taurė".Varžybos vyks spalio 25-28 d. Elektrėnų Savivaldybės Sporto Centro baseine (Draugystės g. 20, Elektrėnai). Dalyvaus Škotijos, Lenkijos, Rusijos, Moldovos ir Lietuvos komandos.

Penktadienio ir sekmadienio dienos varžybas bus galima stebėti tiesiogiai per LVSF youtube kanalą, Facebook puslapyje "Vandensvydis Vilniuje" ir kanalu arenahd.tv

                                               VARŽYBŲ DALYVIAI / TOURNAMENT PARTICIPANTS

 

ŠKOTIJA (CALEDONIA) / CALEDONIA BOYS  SCOTLAND (SCO)

RUSIJA (UOR ČECHOVAS) / UOR CHEHOV RUSSIA (RUS)

MOLDOVA   /  MOLDOVA (MDA)

LENKIJA   /  POLAND (POL )

LIETUVA (U-15)  /  LITHUANIA (U-15) (LTU)

LIETUVA (U-16)  /  LITHUANIA (U-16) (LTU)

 

 

 

                                        VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS  /  TOURNAMENT SCHEDULE

                                        25 / 10 / 2018 (KETV / THUR)

 1.

19.00

LTU (U-15) - MDA

 

 2.

20.00

POL - SCO                               

 

3.

21.00

LTU (U-16) - RUS

 

 

                                      26 / 10 / 2018 (PENKT / FRID)

 

  4.

10.00

LTU (U-15) - SCO

 

  5.

11.00

LTU (U-16) - MDA

 

  6.

12.00

POL - RUS

 

 

 

 

 

  7.

14.00

MDA - SCO

 

8.

15.00

LTU (U-15) - RUS

 

9.

16.00

LTU (U-16) - POL

 

                            

                           

                                     27 / 10 / 2018 (ŠEŠT / SAT)

 

13.

11.00

LTU (U-16) - LTU (U-15)

 

14.

12.00

POL - MDA

 

15.

13.00

 RUS - SCO

 

 

 

 

                                    28 / 10 / 2018 (SEKM / SUN)

 

17.

10.00

LTU (U-15) – POL

 

18.

11.00

RUS - MDA

 

19.

12.00

LTU (U-16) - SCO  

 

 

13.15

CLOSING CEREMONY