Brno (Čekija) tris dienas vyko Europos Sąjungos tautų taurės vyrų vandensvydžio turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Lietuvos rinktinė. Turnyre, kuriame žaidė ne tik Europos Sąjungos šalių rinktinės, lietuviai startavo triuškinančia pergale 27:4 prieš Liuksemburgą. Vėliau B grupėje lietuviai po įtemptos kovos 12:14 nusileido portugalams. Likus žaisti pustrečios minutės lietuviai dar pirmavo (12:11), bet tada praleido 3 įvarčius paeiliui. Vėliau lietuviai 16:8 nugalėjo švedus ir 14:4 – čekus. Grupėje mūsiškiai užėmė antrą vietą ir pateko į mažąjį turnyro finalą. Kovoje dėl bronzos lietuviai 17:13 įveikė baskų rinktinę – „Euskal Selekzioa“. Tuo tarpu didžiajame finale JAV rinktinė 12:8 nugalėjo Portugaliją. Mažojo finalo vaizdo įrašas: Lietuvos rinktinėje rezultatyviausias buvo Julius Goštautas, kuris per visą čempionatą pelnė 20 įvarčių. Volodymyras Voitenko pridėjo 18 įvarčių, Danielius Vitkauskas – 14, Aurimas Jonkus – 11, o kiti žaidėjai pasižymėjo mažiau nei po 6 kartus.

Lietuvos vyrų vandensvydžio rinktinė (Waterpolo.CZE nuotr.) | „Facebook“ nuotr.