2019 m. varžybų kalendorius

Varžybų Dalyviai Iš viso dalyvių skaičius Varžybas vykdanti organizacija
Data Pavadinimas Vykdymo vieta (bazė) Sportininkų amžius Organizacija Lietuvoje vykdomose varžybose Lietuvos dalyviai tarptautinėse varžybose
1 2 3 4 5 6 7 8
01.04-06 Tournament 13-dags Cupen Jarfala, Švedija S SK Jarfalla SK
01.10-13 Tarptautinis jaunių turnyras Minskas g.02 SK, SM Baltarusijos VF
01.18-20 Carpathians Interlegue 2019 Alytus, Lietuva S SK EVK ŽAIBAS
02.08-10 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (I turas) Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90 LVSF
02.13-17 Atviras Baltarusijos jaunių čempionatas-Spartakiada Minskas g.04 SK, SM Baltarusijos VF
02.22-24 Tarpatautinis turnyras “ Nepriklausomybės taurė“ Elektrėnai g.04 NR LVSF
02.22-24 Atviras Baltarusijos čempionatas I turas Minskas S SK Baltarusijos VF
03.04-07 Tarptautinis jaunių turnyras Brestas g.03 SK, SM Baltarusijos VF
03.08-10 Lietuvos vandensvydžio čempionatas (II turas) Alytus S MR,SC,SK,SM 90 LVSF
03.14-17 Žuvusių kareivių II PK taurė Kišiniovas, Moldavija g.04 Moldavijos VF
03.28-31 Europos čempionatas U-15. Kvalifikacija Tbilisis, Gruzija g.04 NR 15 LEN
03.29-31 Bronislovo Putrimo taurė Elektrėnai g. 04 SK,SM,SC 90 Ekektrėnų SC
04.15-18 Tarptautinis turnyras Charkove Charkovas, Ukraina S SK 15 Ukrainos VF
04.17-21 EU NATIONS turnyras U-17 Brno, Čekija g.02 NR 18 ESVK, Čekijos federacija
04.25-28 Atviras Baltarusijos čempionatas II turas Minskas S SK,SM Baltarusijos VF
04.26-28 Tarptautinis turnyras „Alytus 2018“ Alytus g.04 SM, SK 90 SK „Dzūkijos vandenis“
05.03-05 Carpathians Interlegue 2019 Minskas, Baltarusija S SK RCOP
05.08-10 Tarptautinis O.Barkalovo turnyras Charkovas, Ukraina S NR 18 LEN, Ukrainos federacija
05.17-19 VMSC taurės turnyras Vilnius g.05 SK, SM 60 VMSC
05.24-26 Lietuvos vandensvydžio čempionatas. Finalai Elektrėnai S MR,SC,SK,SM 90 LVSF
05.31-06.02 Lietuvos vandensvydžio jaunių čempionatas Vilnius g.03 SK,SM,MR 90 LVSF
06.14-16 Carpathians Interlegue 2019 Lodzė, Lenkija S SK LSTW Ocmer Lodz
06.19-23 EU NATIONS turnyras Brno, Čekija S NR 18 ESVK, Čekijos federacija
6 HABAWABA vaikų festivalis Italija g.07, 09 SK,SM 34 Waterpolodevelopment
7 Zarasų Mero taurė Zarasai SK,SM,MR 60 Zarasų sav.
8 Tarpatautiniai turnyrai „Olimpinės viltys“ Vengrija g.01,03,05 SK,SM 45 Sentešo, Bekeščabos SK
09.13-15 EU NATIONS turnyras KLUBAMS Praha, Čekija S SK 18 ESVK, Čekijos federacija
09.19-22 HABAWABA vaikų festivalis Brestas, Baltarusija g.06 SK,SM,MR 180 15 HabaWaba Belarus
10.04-06 Lietuvos vandensvydžio vaikų čempionatas Kaunas g. 07 SK,SM,SC 90 LVSF
10.11-13 Europos čempionatas. „Play-off“ Olandija S NR 15 LEN
10.17-20 XXIV „Baltic Amadeus“ taurės turnyras Vilnius g.02 SK, SM 90 VSK Delfinas
10.25-27 Šiaurės šalių vandensvydžio lyga I turas Vilnius S SK, SM 135 15 VSK Delfinas
10.25-27 J. Čirūno taurė Kaunas g.05 MR,SC,SK,SM LVL
10.30-11.03 Atviras Baltarusijos čempionatas Finalinis turas Minskas S SK, SM Baltarusijos VF
11.07-09 „Intercup“ U17 Prerov, Čekija g.04 NR 60 15 Čekijos federacija
11.15-17 Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionatas Stokholmas, Švedija g.02 , 04 NR 26 Švedijos federacija
11.22-24 Lietuvos vandensvydžio čempionatas 2019/2020(Ituras) Klaipėda S MR,SC,SK,SM 90 LVSF
11.29-12.01 Lietuvos vandensvydžio jaunučių čempionatas Vilnius g.05 SK,SM,MR 90 LVSF
12.06-08 Tarptautinis jaunučių turnyras Ostrovecas g.05 SK, SM Lenkijos VF
12.06-08 Šiaurės šalių vandensvydžio lyga II turas Turku, Suomija S SK, SM 135 15 Turku VSK
12.13-15 Lietuvos vandensvydžio jaunimo čempionatas Alytus g. 01 MR,SC,SK,SM 90 LVSF
12.18-22 Lietuvos taurė Elektrėnai S SK, SM 90 LVSF
* Dėl nacionalinių rinktinių dalyvavimo tarptautiniuose turnyruose kalendorius gali būti koreguojamas