Slovakijoje finišavo Šiaurės Europos vandensvydžio lygos sezonas. Jį su sidabro medaliais užbaigė stipriausia Lietuvos komanda – Elektrėnų „Žaibas“. Ketvirtfinalyje „Žaibas“ 12:2 nepaliko vilčių Stokholmo SPIF (Švedija) ekipai. Net 5 įvarčius nugalėtojams pelnė Janas Bakulo, 3 – Danielius Vitkauskas, 2 – Aurimas Jonkus, po 1 – Luka Bosičius ir Volodymyras Voitenko. Pusfinalyje elektrėniškiai 16:9 pranoko Košicės SKP MD (Slovakija) vandensvydininkus. „Žaibas“ jau antrajame kėlinyje susikrovė 6 įvarčių persvarą (7:1, 8:2) ir vėliau ramiai įtvirtino pergalę. 4 įvarčius pelnė A.Jonkus, po 3 – D.Vitkauskas ir J.Bakulo, 2 – L.Bosičius, po 1 – V.Voitenko, Julius Goštautas, Rimantas Jakutis ir Jurijus Galinokas. Deja, kovoje dėl aukso „Žaibas“ 8:13 neatsilaikė prieš šeimininkus – „KVP Novaky“ (Slovakija). Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas dar teskyrė 2 įvarčiai (7:9), bet tada „Žaibas“ pralaimėjo atkarpą 0:3 ir neatsitiesė. 3 įvarčius finale įmetė J.Bakulo, po 2 – A.Jonkus ir L.Bosičius, 1 – J.Goštautas. Tuo tarpu šeimininkus į pergalę vedė Patrikas Tisajus su 5 įvarčiais.